zapiecek.krol@interia.pl Zadzwoń+48 888 475 527

Najdłuższy Alpine­-Coaster w Polsce!

 

Już w grudniu na terenie Ośrodka Narciarskiego Czarna Góra zostanie otwarty najdłuższy Alpine-Coaster w Polsce. Będzie stanowił zarówno letnią, jak i zimową atrakcję Czarnej Góry.

Serdecznie zapraszamy do ośrodka narciarskiego Czarna Góra, w którym już od 25 grudnia 2014 r. czynna będzie najdłuższa w Polsce, całoroczna zjeżdżalnia grawitacyjna o nazwie „Czarna Żmija”. Zjeżdżalnia grawitacyjna jest to najnowsza inwestycja w ośrodku, której efektem jest wybudowanie obok Karczmy Czarna Góra 950 metrów bezpiecznego i krętego toru Alpine-Coaster.

Zjeżdżalnia jest świetną atrakcją zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Trasa dla naszej zjeżdżalni została pieczołowicie zaprojektowana przez specjalistów w tej dziedzinie, a zgodnie z założeniem projektowym ma ona zapewnić, niezależnie od wieku, każdemu z użytkowników pozytywne emocje i zabawę Tor prowadzi bowiem przez trzy pętle, liczne zakręty oraz jeden wiadukt o wysokości 8 m nad potokiem.

Zjazd odbywa się jednym z 33 dwuosobowych wagoników wyposażonych w hamulec. Dzieci młodsze niż 8-­letnie mogą korzystać ze zjeżdżalni zawsze pod opieką rodziców lub dorosłych opiekunów.

Jazda po wyprofilowanym torze z licznymi zakrętami dostarcza emocjonujących przeżyć zarówno zimą i latem!